Bager

Shitet nga: hamdi neziri 19 Jan 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 150 EUR   7 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet bageri zepelin prodhimi gjerman me dokumenta ne rregull
14 ton
negjendje te rregullt
viti 1987
044164872 044687351
ndrrim imunshem matrial ndirtimor
per me shum viber +37744687351
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim