Bager O&A Ema4 oka

Shitet nga: Qazim 15 Nën 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Bageri oka esht gjendje te mire
Bageri esht 14 ton e 800 viti 1990
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim