Bager icb

Shitet nga: Qazim 15 Nën 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bageri esht ne gjendje te mir ka teleskop, krokodill gjithashtu ka nxemjen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim