Bager zipelin

Shitet nga: Ferizaj 21 Sht 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet bageribne gjendjebte rregullt viti prodhimit 1990
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim