Bager zipelin 9.5 ton

Shitet nga: ???? 04 Shk 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bageri esht ne gjendje te rregull ka 3 lug 80 60 edhe grrysen per ndryshe baj ndrrim me naj bagere teri 5 ton ma te ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim