Bager

Shitet nga: Arsim 06 Shk 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes bagerin benmak 9ton ne gjendje tmir teknike per me shum tel 044-292-627
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim