Bager

Shitet nga: Kujtim 16 Shk 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet - Viti prodhimit 1996 , 3.8 Ton , alltas 1 lug
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim