Bager

Shitet nga: Naser 24 Mar 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR   6 900 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bageri eshte ne gjendje te rregullt pune.I 14ton-ëve.
Shitet Urgjent!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim