Bageri volvo

Shitet nga: Hajrushi 18 Jan 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitot bageri volvo po sardhur nga zvicrra tip ec240b vit 2002 bageri osht ne gjedje shum te mur por mashum infor mata na kotaktoni ne numri 044189192
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim