Bagerin

Shitet nga: azem 19 Nën 02:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

21 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
She's bager libeher 308 viti prodhimit 1999 11 ton esht ne gjendje te rregull pres blers serioz ju flm Viber +37744225240
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim