Biga per mjete te rana

Shitet nga: jeto 08 Nën 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes bigen per mjete te rana
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim