Blejm te gjitha eskavatoret pirungrisit ngarkuset

Shitet nga: Admir 15 Sht 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Blejm eskavatoret pirungritsat lug ngarkuse krana te gjitha qe jan hydraulike me defekte apo me ndonje qmim te arsyshem ju mirpresem ne gjdo koh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim