Blejm te gjitha llojet e eskavatorve dhe velushkav

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: K&D hydraulik service 23 Dhj 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ne jemi servisi qe merremi vetem me hydraulik servisojm te gjitha pompat hydraulike dhe pneumatike si dhe blejm eskavator velushka ngarkusa skipa te gjitha mjetet me pun hydraulike me defekte apo edhe per pjes ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim