Cisternen e tipit MAN

Shitet nga: Afrim Halimi 14 Sht 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Cisterna eshte ne gjenjde ekstra te mire, i gatshem per pune.
Mund te ngarkohet 13000-14000 litra
vellometer digjital
viti i prodhimit 1998
shtija me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim