Citreni 2001

Shitet nga: Njazi 03 Tet 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Citreni esht i sa po ardhur nga franca gjendje shum te mir esht pa dogan pej edhe drrim mundi te kotaktoj edhe ket nr ne vajber 0037744931479
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim