Citroen jumper

Shitet nga: Nuha 21 Jan 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 750 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes citroen jumper gjendja e mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim