DAF 430

Shitet nga: Artoni 12 Mar 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kamioni DAF 430 viti 2005 posedon klim retarder intarder automatik km 856222 i rexhistruar KS qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim