FRIZ. Klim

Shitet nga: ajet 21 Shk 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Dizell 2.4 regjistrim ka frigorifer ka mrapa eshte shum i pershtatshem per transportin e ushqimit (mishit) hargjime shum te vogla ka .....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim