Fiat DUCATO

Shitet nga: Astrit 06 Tet 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Fiat DUCATO, 2006 me klim, i sapo ardhur nga Gjermania, i Pa doganuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim