Fiat Ducat

Shitet nga: Kemajl 21 Nën 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamjoneten ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim