Fiat Scudo -08

Shitet nga: Bahri 30 Gsh 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 200 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Fiat scudo ne gjendje shum te mir dora e pare me vetem 55000 km viti 2008 2.0 turbo disel 120kuaj fuqi me te gjitha opcionet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim