Fiat ducato 2.8 jtd me 92000klm me liber servisi

Shitet nga: Blerim 06 Shk 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Tip top gjendje teper mir
Me 92000 kl te kalume
Me liber te servisit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim