Fiat dukat

Shitet nga: Mejdi 13 Dhj 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamijoneten pa as ni defekt po nuk asht e
shlajmrunr
Viti prodhimit 90
1.9 asht dizell
Duplla kabin 4 dyre
Prokolicen (rimoken ) allomin2.60 te gjate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim