Fiat ducato 2.8 id.TD me dogan hmologim pi zvicrr

Shitet nga: Fiat 11 Mar 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR   4 400 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Ducato
Fiat dukato
Km 93000
Meliber servisi
Tip top
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim