Ford Transit -06

Shitet nga: Gezim Murati 19 Nën 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 950 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Ford transit conect
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim