Ford transit 2009

Shitet nga: Behxhet kurti 19 Gsh 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ford transit 2009 me tabela te belgjikes pa dogan 228 000 km
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim