Ford transit

Shitet nga: Milaim 19 Dhj 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ashet i qlajmruar plin bencin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim