Ford

Shitet nga: 045 519 744 25 Nën 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ford Tranzit Kamionet dupllak Dizel 2.5 punon shum mir.Ne gjendje te mir teknike.Regjistrim deri ne 08.07.2016.Nuk asht hipotek dhe mund te perkthehet menjeher.Shum e gatshme per te punuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim