Kombe ipet me qira

Shitet nga: rasim 20 Mar 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Transit
Ipet me qira edhe bejm pastrimin e gjamav
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim