Gurthyes Hazemag APP 13 13 CATERPILLAR VITI 1996

Shitet nga: Driloni 26 Jan 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
-Gurthyes Hazemag APP 13 13 CATERPILLAR
-VITI 1996
-NE GJENDJE PUNE
-ME KAPACITET 300 Ton-h
-Pranimi i gurit 130-120 m
-Seperacioni FINLAY 393 Te Njejtin Kapacite Seperim
-Viti 1996
-TEL; 044 151 948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim