Hall

Shitet nga: Gzim 09 Sht 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Hall e sportit me heker te zingtum e cila ka 25 ton heker dimenzionet 30 mm gat xhan 15 mm nalt 8 mm i ka 2 carada te trasha plus podin me gum te trash e xhith halla esht e marume me heker te trash e xhitha montohet me shtrafa me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim