IVECO 3

Shitet nga: Ymer 09 Jan 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes iveco 2.8 viti prodhimit 2003 regjistrim deri ne shtator 2016 ne gjendje te rregullt per me shum informata kontaktoni ne numrin 044-420-715.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim