IVECO DAILY 35C11 TURBO DISEL

Shitet nga: arian 12 Gsh 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 200 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
IVECO DAILY 35C11 TURBO DISEL I 2001 I PORDORUR PERSONALISHT POR NDERTIME ITALY ME 250.000KM NE GJENDJE SHUM TE MIRA ME KIPER 3 ANSOR RIFORZIM POR KIPER RROTAT DUBLIKAT DOGANEN DH OMOLOGIMIN TE KRYER MUN TA SHIKONI NE FERIZAJ TEL.049850606
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim