Iveco kiper

Shitet nga: Besim 08 Sht 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Iveco kiper Viti 1992 me 156 mij kilometra te kalume ne gjendeje shum te mir mekanike kiperin me pump 12volt me regjistrim deri 12.2015 nuk Hi ne ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim