Iveco

Shitet nga: Emrush 20 Nën 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Iveco dupllo goma viti 95 regjistrim deri me 05 06 2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim