Iveco

Shitet nga: iveco 21 Dhj 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
iveco + hebebina (nuk eshte regjistru ne ks asnjehere)
hebebinen e ka pa montu
eshte ne gjendje perfekte kabinat qelen edhe nga kendet anesore komplet
Tag TAG OPEL ASTRA CORSA VECTRA ZAFIRA GOLF 1 2 3 4 5 6 AUDI PASSAT BMW MERIVA CITROEN BORA FIAT FORD RENAULT MERCEDES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim