Iveco 35 C13 Daily 3L 136PS

Shitet nga: Valmir 21 Jan 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 200 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Iveco 35-C13 Daily 3L 136PS me Hebebine e ardhur nga Zvicra pa dogane ne gjendje shume te mire dhe i garantuar,
Viti i prodhimit 2005
Km 237.000
6 shpejtesi
TurboDiesel
E PADOGANUAR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim