Iveco Daily 35C15 me 52000km frigo

Shitet nga: agim 25 Shk 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes Iveco Daily Diesel 35C15 tiptronik
frigorefik
ne gjendje te mir.

kamioni gjendes ne zvicer.
ka mundesi edhe me prun ne kosove.

edhe nderrim ka mundesi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim