Iveco Daily me Hebebühn (HB)

Shitet nga: Albi 20 Sht 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Iveco Daily 3.5T
Lieferwagen mit Hebebühne
Viti: 2000
Kilometra: 160'000
Gjatsia: 4.20 m
Gjansia: 2.30 m
Naltsia 2.40 m

Ausstattung:
Diesel | Me minjaq | Airbag

Qmimi: 7000.- Euro (cash)!

Momentalisht eshte ne Zvicerr dhe do te importohet ne Kosove.
Ne gjendje te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim