Iveco Mikser Cifa 13m3

Shitet nga: Fatbardh begisholli 18 Nën 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Iveco magerus mikser
viti. 2002
Cifa. 13m3
Km. 055.500
Kontakti :049/221/444. 049/785/999
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim