Iveco dayly 2.8 2001

Shitet nga: xxx 04 Mar 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes iveco dayly ne gjendje shum te rregullt teper i ruajtur punon shum mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim