Iveco mikser pomp cifa 28m

Shitet nga: Fatbardhbegisholli 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Iveko magerus mikser pomp
Viti.2002
Cifa 9 m3
Km . 035.600
Cifa 28 m magnum 4 kra
Orë pune 0.609.00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim