Iveco turbo daily dupllo rrota rks

Shitet nga: 044142341 17 Jan 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
i regjistruar tip top siq shihet n foto dupllo rrota
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim