Iveco

Shitet nga: Arton 14 Gsh 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Iveco daily viti prodhimit 2007 me naft 3.0 ngjendje shum tmir e ardhur prej zvicre me dogan homologim mundsi ndrrimi me material ose vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim