Iveco daily 30-8 2.5 97

Shitet nga: Blinor 20 Pri 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR   2 100 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: 30-8
Iveco daily 30-8 1997 ne gjendje t'rregullt i qlajmrum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim