Iveco

Shitet nga: Avni 03 Shk 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes iveco ne gjendje te mir bej ndrrim me bager ose 3aks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim