Kamionet iveco

Shitet nga: Luli 07 Pri 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: 35-10
shes ivecon ne gjendje shum te mir 89 motorin 99 rexhistrim i skaduar denim nuk ka bej ndrim nese me konvenon per me shum ifo na komtaktini ne tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim