Iveko 35.10 i regjistruar 1 vit

Shitet nga: Muhamet 18 Mar 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionon iveko kamioni asht ne gjendije te rregull i gatshem per pun nuk ka as nije defekt 6gomat e reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim