Iveko Mikser pomp. cifa 28m

Shitet nga: Fatbardhbegisholli 19 Nën 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Iveco magerus mikser pomp ,
Viti .2002
Cifa 9 m3
Km : 035.600
Cifa 28m magnum 4 kra
Orë pune. 0.609.00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim