Iveko Mikser pomp Cifa 28m

Shitet nga: Fatbardhbegisholli 06 Pri 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Iveco magerus mikser pomp
Viti. 2002
Cifa 9 m3
Km 035.600
Cifa 28m Magnum 4 kra
Orë pune 0.609.00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim